Help for English

Rozhovor s Markem Vítem

Komentáře k článku: Rozhovor s Markem Vítem

 

Povedený rozhovor

Doopravdy zábavný a i trochu poučný článek, o člověku, který již dokázal velmi mnoho. Díky!

Jste sen

Děkuji za tento článek, předešel všechna moje očekávání.Omlouvám se za svou neúčast, čas utíká rychleji než bych chtěla.Panu Vítovi děkuji za jeho odpovědi a obzvláště za jeho fotografie, protože už přede mnou nestojí imaginární postava, ale živý člověk. Máte můj obdiv a také přání, abyste dokázal tento web vést stále dál.Děkuji Pildovi za jeho snahu a Vám přeji radost z reakcí, protože Vaše práce stojí za obdiv.Je to nádherné, že se někdo ujal takového nelehkého úkolu a vyzpovídal právě Vás. Je to velká podpora pro všechny, kdo Váš web navštěvují.A ne­zapomeňte, že máte hodně příznivců a mezi jsem i já – Georgia

Klobou dolů

Musím říct, že mě tyto www stránky čím dál tím více překvapují. Opravdu mi moc pomáhají při studiu angličtiny, už mockrát jsem to chtěla vzdát, ale gramatika a nejrůznější hrůzostrašné záludnosti tohoto jazyka jsou zde vysvětleny tak bezvadně, že to prostě člověka donutí studovat dál. Ale především obdivuji pana Romana Víta, opravdu je to kus práce a pořádné dřiny denně po večerech sedět před obrazovkou a pokoušet se něco smysluplného vymyslet tak, aby z toho ostatní měli užitek. Navíc když má člověk dvě malé děti, to má každá volná hodinka cenu zlata. Tímto bych chtěla moc poděkovat za tyto stránky, opravdu mi moc pomáhají ve studiu, přeji mnoho energie k další práci a hlavně spoustu spokojených studentů. Zasloužíte velkou medaili zato, co jste zde dosud vytvořil. A určitě nejen vy, ale i ostatní autoři článků. I kdybyste někdy v budoucnu uvažoval o placené verzi těchto www, myslím, že byste nepřišel ani o jednoho čtenáře. Lepší www pro studium angličtiny prostě nejsou a jistě dlouho nebudou. Ještě jednou moc děkuji :-).

AWSOME

Fakt super článek,super otázky (od nás samozřejmě) :-D a hlavně hodně nových info o Markových začátcích…takže každej si koukejte koupit v bazaru atari a jedem :-) prostě pro mě taky strašně velká motivace,když vidim, že to někdo zvládne bez pobytu v cizině…jdu se učit 8-)

dotaz

Mne by trochu zajímalo,jak víte, že se Vás v komentářích někdo na něco ptá, máte nějaký program, který vás upozorní na nové otázky? Fascinovalo mne,že i na otázku z článku z roku 2006 jste mi odpověděl. Máte nějaký zvláštní program, který sleduje vše, co se na webu děje? Omluvte mou otázku, ale život mne poučil,že je někdy dobré se hloupě zeptat,než se domnívat. Anebo tedy projíždíte vše jsko já osobně a hledám co kde, kdy, atd? Ale to je opravdu spousta práce! :shock:

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jan
Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

dotaz

Mne by trochu zajímalo,jak víte, že se Vás v komentářích někdo na něco ptá, máte nějaký program, který vás upozorní na nové otázky? Fascinovalo mne,že i na otázku z článku z roku 2006 jste mi odpověděl. Máte nějaký zvláštní program, který sleduje vše, co se na webu děje? Omluvte mou otázku, ale život mne poučil,že je někdy dobré se hloupě zeptat,než se domnívat. Anebo tedy projíždíte vše jsko já osobně a hledám co kde, kdy, atd? Ale to je opravdu spousta práce! :shock:

Re: dotaz

lol, pri prihlaseni do administrace se zobrazuji posledni prispevky. Primo z administrace je ten prispevek hypertextovy, takze staci klik a uz pan Vit odpovida.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

dotaz

Mne by trochu zajímalo,jak víte, že se Vás v komentářích někdo na něco ptá, máte nějaký program, který vás upozorní na nové otázky? Fascinovalo mne,že i na otázku z článku z roku 2006 jste mi odpověděl. Máte nějaký zvláštní program, který sleduje vše, co se na webu děje? Omluvte mou otázku, ale život mne poučil,že je někdy dobré se hloupě zeptat,než se domnívat. Anebo tedy projíždíte vše jsko já osobně a hledám co kde, kdy, atd? Ale to je opravdu spousta práce! :shock:

Re: dotaz

Ano, máme to ošetřeno, čtu si vždy pěkně na jedné stránce nové komentáře, dokonce se automaticky odfiltrují nevhodné komentáře, takže těmi se zabývat nemusím.

Samozřejmě nemůžu procházet všechny články „ručně“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jan vložený před 15 lety

Re: dotaz

lol, pri prihlaseni do administrace se zobrazuji posledni prispevky. Primo z administrace je ten prispevek hypertextovy, takze staci klik a uz pan Vit odpovida.

Re: Re: dotaz

Jo lol nevím proč, připadá mi to jako výsměch,.Ale děkuji za vysvětlení. JE TO JASNĚ.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: dotaz

Ano, máme to ošetřeno, čtu si vždy pěkně na jedné stránce nové komentáře, dokonce se automaticky odfiltrují nevhodné komentáře, takže těmi se zabývat nemusím.

Samozřejmě nemůžu procházet všechny články „ručně“.

Re: Re: dotaz

Já jen že mnne fascinovaly Vaše odpovědi i na starších „vydáních“ Nezlobte se, jen jsem se zeptala.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re: dotaz

Já jen že mnne fascinovaly Vaše odpovědi i na starších „vydáních“ Nezlobte se, jen jsem se zeptala.

Re: Re: Re: dotaz

Do budoucna by to bylo určitě dobré aplikovat u článků a ve fóru, kde bychom si označili daný topic nebo článek.

Dobrý rozhovor a aj inšpiratívny. Klobúk dole pred pánom Vítom.

Také musím přidat pochvalný komentář :). Velmi milý, zajímavý článek, a samozřejmě, jak již zde bylo řečeno – velmi inspirativní.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Pavla M.
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Moc hezke odpovedi. :-)
10 SHEEPS me opravdu dostalo, malem jsem si prskla kafe do klavesnice. :-D
To lehani na klavesnici nedelaji jen kocky, ale i pejsci, nas australsky silky terier takto travi cast dne a tvari se hodne urazene, kdyz ho odsunu, protoze potrebuji neco napsat.

A jak pisete, ze by to na malem mesto pusobilo rozruch, kdybyste na dite mluvil anglicky, oni by si zvykli :-) , meho muze se ted akorat lide casto ptaji jestli na nej muzou mluvit cesky, jestli jim rozumi :-). Ze jsme blazni to uz si mysli davno :-D

Re:

Zkus teriérovi dát jeho vlastní klávesnici ;-). schválně, jak se k ní bude chovat až pozná, že není připojená k PC.

Ahoj Pildo a LionessCZ, abychom nepěli chválu jenom na Marka i Vám oběma MOC díky – za nápad i zpracování!!:-D Musím říci, že právě na Markově životě je dobře vidět, že cesty Páně/osudu jsou nevyzpytatelné :-) Taky jsem chodila raději na americké filmy s titulky, moc se mi líbilo poslouchat angličtinu, ale tak daleko, jako Marek, jsem to nedotáhla :-D O to víc se snažím teď.
Milada

také děkuji za článek, doplněný fotečkama, je fajn, že může člověk také vidět tvůrce těchto skvělých stránek. Mám to tady rád,na mě působí tento web moc příjemně a domácky :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.