Help for English

Soutěž: Build Your Vocabulary

Komentáře k článku: Soutěž: Build Your Vocabulary

Posláno, tak třeba se zadaří :-)

Taky jsem odeslala… měla jsem teplotu a nemohla spát, tak jsem si krátila noc:)

Taky :)
juchu první souťež, které se mi konečne povedlo účastnit tady na h4e.
Díky

Hurá, taky odesláno.
Děkuji za soutěž i za výborný program WM.

Taky jsem neodolala. I když nahrát těch 150 mi dalo zabrat. Na druhou stranu jsem se taky skvěle bavila a sem tam i vymýšlela slova, která vůbec neexistovala (ale mně se líbila :) ) Díky za pěknou, motivační soutěž :)

No smarja :shock: nastesti jsem udelala preventivni obrazek hned po 150, bo kdyz jsem pak dohrala jeste asi 15b, tak mi tam naskocil nejaky runtime error, ci co a spadlo to :D. Nemit to vyfocene, to mna odvezu!!! :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzqa vložený před 8 lety

No smarja :shock: nastesti jsem udelala preventivni obrazek hned po 150, bo kdyz jsem pak dohrala jeste asi 15b, tak mi tam naskocil nejaky runtime error, ci co a spadlo to :D. Nemit to vyfocene, to mna odvezu!!! :)

Re:

Jj. mně to hodilo error několikrát při 70b a jednou při 110b. :-))

Nemůžu nikde najít tu slovní hru je možné že to je tím, že mám pouze demo verzi World manageru?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hudrynka vložený před 8 lety

Nemůžu nikde najít tu slovní hru je možné že to je tím, že mám pouze demo verzi World manageru?

Re:

Ano, v demo verzi není.

Taky error…

Měl jsem nahráno cca. 90b a vyskočil „runtime error“ :-( :-( :-(

jejda

třeba se konečně donutím se tu hru naučit :-)

Odesláno :-D 187b

Koupila jsem si LanguageLab,WM i Smart Tests i když je nepoužívám tolik, kolik bych chtěla. Jsou skvělé,velmi levné. Koupím si cokoliv, co vydáte, už jen jako poděkování Vám, nejlepší učiteli AJ, i Vašim spolupracovníkům. Netrpělivě čekám, až vydáte učebnici :o Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kkjana vložený před 8 lety

Koupila jsem si LanguageLab,WM i Smart Tests i když je nepoužívám tolik, kolik bych chtěla. Jsou skvělé,velmi levné. Koupím si cokoliv, co vydáte, už jen jako poděkování Vám, nejlepší učiteli AJ, i Vašim spolupracovníkům. Netrpělivě čekám, až vydáte učebnici :o Děkuji

Re:

Moc díky!

Re:

Velice se omlouvám, v programu jsem narazil na chybku, už jsem připravil opravný balíček, který právě testujeme.

Pokud se také setkáte s problémy, tak nám prosím napište email na support@vitware.cz, velice mi pomůže, pokud do emailu přiložíte obrázek obrazovky, ve které došlo k chybě. Děkuji.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.