Help for English

Happy birthday!

 

Marku, všechno nejlepší k narozeninám :) Přeju hodně štěstí a zdraví a hlavně hodně úspěchů při tvorbě nových článků, ať ti to dlouho vydrží. :)

I já se přidávám s vinšem a přeji Markovi hodně úspěchů při tvorbě stránek, trpělivosti při našich komentářích :-D a vůbec všechno nejlepší doma i v prácích!!

Tomu říkám postřeh! Také přeji všechno nejlepší. :)

Dobry den Marku!
Vse nejlepsi, hodne stesti a zdravi
preji
Vachkovi
(Lioness a Humanfrog)

Dobrý den, já sice měla za to, že máte narozeniny 17.4., ale připojuji se s radostí k blahopřání ostatních a přeji Vám hodně síly a vytrvalolosti, pevné zdraví a hodně radosti z úspěchů Vaší práce. Také pohodu a radost v rodinném životě. Díky za vše, co děláte.

Tak to tedy taky musím popřát,hlavně ať se Ti všechno daří a taky hodně trpělivosti s našimi dotazy :-)

Také se připojuji k blahopřání všeho nej,hlavně zdraví,hodně síly a pohody v životě.A děkuji za tak přínosný web. :-D

Díky moc za přání!

Taky se přidávám a přeji hodně zdraví a štěstí, klid, pohodu a radost nejen ze života a z Vašich dětí, ale i z nás :-D, jak nám to tady s Vámi pěkně jde.
PS.: Takže Beran, jo? :-D

Blahopřeji :-)

Taky blahopřeji :-)

:-) já taky…Všechno nejlepší Marku!!!!

Taky Happy birthday, at se dari jak profesne tak i v zivote!

Také se připojuji ke gratulaci… :-)

I já se přídávám a přeju vše NEJ …

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.