Help for English

Destination B1

Komentáře k článku: Destination B1

 

Díky za další dobrý tip na procvičování. I když třeba ještě všechno neumím, bude se hodit i do budoucna. Hlavně mě zaujala ta část se slovíčky. Když se nová slovíčka procvičují hned v příkladech nejrůznějšími působy, dobře se zapamatují a „zažijí“.

Díky za zajímavou recenzi. Určitě by kniha stála za pořízení, ale já mám podobné knížky doma už dvě a ještě jsem nestačil do nich nahlédnout. Snad bude víc času o vánočních svátcích … a Marek si bude chtít taky trochu odpočinout, tak nás snad nebude pořád zásobovat zajímavým čtením :-)

Jéé, nová recenze! :-D

Všem pokročilejším bych doporučila C1/C2 verzi knihy, je fakt skvělá, se slovníčkem, seznamem frázových sloves a třeba i seznamem skupin slov (odvozených od kořene slova). Fakt skvělá kniha! :-)

Zrovna jsem si koupil Cambridge Grammar for FCE, tak trochu lituji, že jsem o této knížce nevěděl. :) Ale asi budu o Destination B2 uvažovat.

Už ve mně zase hlodá červík. A to si pořád říkám, že knížky pořád kupovat nemůžu :-D

Není to něco na způsob English Gramar in Use od Murphyho? Knížka se mi líbí, ale přijdou mi oba tituly dost podobné a EGIS už nějakou dobu mám, takže nevím nevím :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Misule vložený před 15 lety

Není to něco na způsob English Gramar in Use od Murphyho? Knížka se mi líbí, ale přijdou mi oba tituly dost podobné a EGIS už nějakou dobu mám, takže nevím nevím :)

Re:

*grammar

Já už si ji objednala. To eowyn46 Taky neodolám. Myslím, že když Marek něco doporučí, tak to stojí za to. Koupila jsem si i jiné knížky, ale přesvědčila jsem se, že je lepší uposlechnout rady, protože pak zjistíš, že ty knžky jsou fakt super. Tak přeji hodně úspěchů i s touto knihou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Misule vložený před 15 lety

Není to něco na způsob English Gramar in Use od Murphyho? Knížka se mi líbí, ale přijdou mi oba tituly dost podobné a EGIS už nějakou dobu mám, takže nevím nevím :)

Re:

Ne, je to úplně něco jiného. EGU je pouze gramatika, najdete v ní snad každý gramatický jev dopodrobna probraný a procvičený. DESTINATION je spíše procvičování a to nejen gramatiky ale i slovní zásoby.

EGU je výborná např. proto, když nějakému jevu nerozumíte, snadno si ho tam najdete a procvičíte. EGU není vůbec kniha dělaná na to, aby ji člověk procházel od začátku do konce. DESTINATION naopak, studujete od začátku do konce, průběžně se objevují opakovací testy a u souhrnné testy. DESTINATION navíc spojuje studium gramatiky s rozšiřováním slovní zásoby, která je tam zpracovaná opravdu výborně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Já už si ji objednala. To eowyn46 Taky neodolám. Myslím, že když Marek něco doporučí, tak to stojí za to. Koupila jsem si i jiné knížky, ale přesvědčila jsem se, že je lepší uposlechnout rady, protože pak zjistíš, že ty knžky jsou fakt super. Tak přeji hodně úspěchů i s touto knihou.

Re:

Já ji včera objednala taky…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 15 lety

Re:

Já ji včera objednala taky…

Re: Re:

Já včera taky… :-D

Můžu se zeptat, jestli někdo neznáte Destination B2, je taky tak dobrá jako B1?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mata vložený před 15 lety

Můžu se zeptat, jestli někdo neznáte Destination B2, je taky tak dobrá jako B1?

Re:

Ano, všechny tři úrovně jsou stejně dobré.

Re: Re:

Děkuji za info, určitě si ji v nejbližší době pořídím. Knihy kupuji zásadně dle Vašich recenzí a nikdy nelituji.

Dneska mi už přišla (Destination B2) a je to doopravdy úžasná knížka. Hned jak budu mít víc času, tak se do 1. lekce vrhnu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.