Help for English

Rozhovor s Markem Vítem

Komentáře k článku: Rozhovor s Markem Vítem

 

Pildo, velké díky za ten článek. Taky mám pocit, že den pana Víta má alespoň 48 hodin, hlavně když vidím, jak málo stihnu já. Bude to pro mě další inspirace, protože v poslední době propadám skeptickým pocitům, že můj mozek nic nebere a jsem pořád na místě. Tak tedy: Anything's pos­sible. :-)

kočička

jeee ja mam uplně stejný kotě. A taky mi takhle leha u počítače… úplně nejraději na klávesnici. Hlavně když potřebuju něco napsat. Nechápuj co to mají ty kočky za zvyk. :) jinak super článek

Skvelý nápad

S veľkým záujmom som si prečítala tento rozhovor,je zaujímavý,obo­hacujúci a inšpirujúci…Páči sa mi Markov spôsob uvažovania,
aj jeho ďalšie nápady a plány.
Ale skvelý nápad mal i Pilda…:-)

Pane Víte, kde bych bez Vás byl, tolik inspirace, co jsem mi dal, paráda.
Keep it up

Co mě jenom mrzí, že se zatím nějaký ústav, zejména ministerstvo školství nějak neangažovalo, zejména finančně. Řekl bych, že člověk, který vydá za 1O 000 učitelů, by měl být nějak pořádně oceněn.

Tleskám perfektní rozhovor. :-)

thanx :-)

Děkuji za článek

Obdivuji pana Marka za jeho znalosti angličtiny a za to, že se bezplatně věnuje ostatním zájemcům o studium angličtiny. Moc mi jeho stránky pomáhají.
Senior – studentka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Katka vložený před 15 lety

kočička

jeee ja mam uplně stejný kotě. A taky mi takhle leha u počítače… úplně nejraději na klávesnici. Hlavně když potřebuju něco napsat. Nechápuj co to mají ty kočky za zvyk. :) jinak super článek

Re: kočička

Máme ještě jednoho britského kocoura, ten si takhle nelehá, ale chodí po klávesnici, holomek jeden. :-)

Supr, paráda :)

Zdařilé!

Moc pěkný článek, oceňuji jeho nečekaný rozsah!
Zvláště chválím fotografie! :-D
Přeji všem Vítovým hodně zdaru!

Moc hezke odpovedi. :-)
10 SHEEPS me opravdu dostalo, malem jsem si prskla kafe do klavesnice. :-D
To lehani na klavesnici nedelaji jen kocky, ale i pejsci, nas australsky silky terier takto travi cast dne a tvari se hodne urazene, kdyz ho odsunu, protoze potrebuji neco napsat.

A jak pisete, ze by to na malem mesto pusobilo rozruch, kdybyste na dite mluvil anglicky, oni by si zvykli :-) , meho muze se ted akorat lide casto ptaji jestli na nej muzou mluvit cesky, jestli jim rozumi :-). Ze jsme blazni to uz si mysli davno :-D

Super, pěkné čtení :)

Myslím, že nebudu přehánět, když řeknu, že pan Vít je jedním z nejinspirativ­nějších lidí, co znám… 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

Myslím, že nebudu přehánět, když řeknu, že pan Vít je jedním z nejinspirativ­nějších lidí, co znám… 8-)

Re:

a to ho vlastně ani neznám :-D :-D :-D

Bezvadný článek,

bezvadné odpovědi. Díky!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.