Help for English

Seabase Delta PREVIEW

Komentáře k článku: Seabase Delta PREVIEW

 

to je rychlost :-)

Tak to bude luxusní :) Koncept mě opravdu zaujal (narozdíl od Apache.. nic ve zlém, ale indiáni mi nnikdy opravdu nic neříkali :D:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Tak to bude luxusní :) Koncept mě opravdu zaujal (narozdíl od Apache.. nic ve zlém, ale indiáni mi nnikdy opravdu nic neříkali :D:)

Re:

Preview dohrany a dost povedeny to je :)

To vypadá suprově :) Jelikož se mi rozbil notebook, už asi nestihnu dohrát Apache :(, ale aspoň můžu zkusit tuto. Hned ji musím stáhnout :)

Už to mám taky dohraný :) no vypadá to super :) Už se těším na plnou verzi.

Tak tohle bude z jiného soudku než indiáni… Vypadá to skvěle, už se těším. :-)

super

tieto hry sa mi velmi pacia :-)
Mohol by som sa spytat, ze aky herny engine vyuzivaju(nejaky volne dostupny, alebo vami naprogramovany?)?

A taktiez by ma zaujimala uroven, pre ktoru je tato hra urcena(nemam cas dnes stahovat preview) – je to nieco, ako apache gold?

fakt sa tesim :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 15 lety

super

tieto hry sa mi velmi pacia :-)
Mohol by som sa spytat, ze aky herny engine vyuzivaju(nejaky volne dostupny, alebo vami naprogramovany?)?

A taktiez by ma zaujimala uroven, pre ktoru je tato hra urcena(nemam cas dnes stahovat preview) – je to nieco, ako apache gold?

fakt sa tesim :)

Re: super

Je to můj vlastní engine.
Úroveň angličtiny bud epodobná, jako APACHE GOLD, obtížnost bude o něco nižší.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lancaster vložený před 15 lety

Tak tohle bude z jiného soudku než indiáni… Vypadá to skvěle, už se těším. :-)

Re:

Jo, říkal jsem si, že po dvou hrách, ve kterých jsou indiáni, musím změnit žánr. Příští bych chtěl ladit spíš hororově, upíři a tak, ale uvidíme. :-)

Paráda, preview jsem dohrál a vypadá to hezky. Je mi v podstatě jedno, jaké je téma – indiáni, tajný agenti, upíři nebo něco jiného. Všechny textovky jsou super a už se taky těším na plnou verzi. :-)

Luxus

Tak jsem neodolala a taky si zahrála a vypadá to úžasně, nemůžu se dočkat full verze :-D třeba to dohraju i bez nápovědy :-D

Je to fakt super..opravdu me to nadchlo.. a mnohem vic nez ti indiani.. uz se tesim na pokracovani :-D

Bohužel,

nějak mi nefunguje rozbalení. Objeví se hláška s koncem: …SeabasePrevi­ew.zip: Neočekávaný konec archivu
Nevíte, čím to může být?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dasado vložený před 15 lety

Bohužel,

nějak mi nefunguje rozbalení. Objeví se hláška s koncem: …SeabasePrevi­ew.zip: Neočekávaný konec archivu
Nevíte, čím to může být?

Re: Bohužel,

Zkuste stáhnout znovu, případně zkusit v jiném prohlížeči.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dasado vložený před 15 lety

Bohužel,

nějak mi nefunguje rozbalení. Objeví se hláška s koncem: …SeabasePrevi­ew.zip: Neočekávaný konec archivu
Nevíte, čím to může být?

Re: Bohužel,

Stahujete to pomocí toho pravého tlačítka a „uložit jako“?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.