Help for English

DRAUGHT vs. DROUGHT

Komentáře k článku: DRAUGHT vs. DROUGHT

 

… a nebo když jich barman načepuje víc, tak je průvan v peněžence :-)

to hej a potom „obdobie sucha“…inak fajn článok

haha, how come I hear these two words for the first time? Ouch! :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 14 lety

haha, how come I hear these two words for the first time? Ouch! :D

Re:

I might have heard „drought“ several times though… nevermind :) Thanks for the article buddy

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 14 lety

Re:

I might have heard „drought“ several times though… nevermind :) Thanks for the article buddy

Re: Re:

And what do you drink in a pub? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re: Re:

And what do you drink in a pub? :-)

Re: Re: Re:

Kofola? :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Kofola? :D

Re: Re: Re: Re:

Jo no jo, já zase zapomněl..... :-)

vida, jen co jsem přečetla článek a pustila seriál, tak jsem na draft narazila hnedka dvakrát :D děkuji za přínosný článek :))

Draught jsem neznal pořádně. Díky!

je i draught skica náčrt? viděl jsem to myslim v nějakym článku Upstreamu…

to je podle mě právě draft – first draft -první náčtrt (třeba nějaký kresby), mám pravdu?

Pomoc

Dobrý den, vím že můj příspěvek nepatří k tomu téma, ale moc by mě zajímalo, jeden překlad slovíčka do češtiny. Bohužel nevím, jak se to píše (jinak bych si to našel).Když poslouchám jakýkoliv rozhovor sportovců v Americe, tak všichni při svém interview říkají si tak 5× slovíčko (moje výslovnost) – INOU – Děkuji moc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

je i draught skica náčrt? viděl jsem to myslim v nějakym článku Upstreamu…

Re:

Tak to opravdu nevím. Sice jsem o tom našel zmínku na wiki, ale všechny slovníky mají náčrt pouze DRAFT a toho bych se držel…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kul0007 vložený před 14 lety

Pomoc

Dobrý den, vím že můj příspěvek nepatří k tomu téma, ale moc by mě zajímalo, jeden překlad slovíčka do češtiny. Bohužel nevím, jak se to píše (jinak bych si to našel).Když poslouchám jakýkoliv rozhovor sportovců v Americe, tak všichni při svém interview říkají si tak 5× slovíčko (moje výslovnost) – INOU – Děkuji moc.

Re: Pomoc

Myslíte ‚YOU KNOW‘? Pokud to řeknete rychle, může to tak znít :-)

Jinak na podobné dotazy zde máme diskuzní fórum. Sem prosím pište jen poznámky k článku.

Doporučuji přečtení článku ‚JSTE TU POPRVÉ‘, který najdete hned na úvodní stránce nahoře.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

to je podle mě právě draft – first draft -první náčtrt (třeba nějaký kresby), mám pravdu?

Re:

jo, přesně tak to je.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.