Help for English

Miscellaneous Upper-Intermediate Test #24

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper-Intermediate Test 24

 

Skvělý test, 73 %.

1ch, akorat v te jednicce, ptz me tam zmatlo to should. Jestli to dobre chapu, tak to should zde rovna se happen to, cili jeste snizuje tu pravdepodobnost, ze se neco stane, je to tak? Ale stejne, kdyz prece muzeme michat kondicionaly, tak proc jde jen: Nic nedostaneš zpátky, pokud se to náhodou ztratí a ne Nic bys nedostal zpátky, pokud se to náhodou ztratí? Mne osobne by tam sedela i ta moznost s would…(?)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 13 lety

1ch, akorat v te jednicce, ptz me tam zmatlo to should. Jestli to dobre chapu, tak to should zde rovna se happen to, cili jeste snizuje tu pravdepodobnost, ze se neco stane, je to tak? Ale stejne, kdyz prece muzeme michat kondicionaly, tak proc jde jen: Nic nedostaneš zpátky, pokud se to náhodou ztratí a ne Nic bys nedostal zpátky, pokud se to náhodou ztratí? Mne osobne by tam sedela i ta moznost s would…(?)

Re:

SHOULD se právě váže s reálnými situacemi, tedy je to úplně obyčejný první kondicionál – jestli … tak.

typo

Pěkný test. U dvojky mě zmátla chybka ve spellingu u čtvrté možnosti. V ‚building‘ vypadlo ‚l‘.

Už jsem myslel, že budu mít 100% ale poslední 4 otázky mě naprosto zničily :-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zuzzuzana vložený před 13 lety

typo

Pěkný test. U dvojky mě zmátla chybka ve spellingu u čtvrté možnosti. V ‚building‘ vypadlo ‚l‘.

Re: typo

Opraveno, díky za upozornění.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ONDR4.cz vložený před 13 lety

Už jsem myslel, že budu mít 100% ale poslední 4 otázky mě naprosto zničily :-).

Re:

73 procent. Moc jsem se teda nepředvedl, ale je to o trochu lepší než minule – takže vlastně pokrok :-)
Já jsem taky zkazil poslední tři otázky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ONDR4.cz vložený před 13 lety

Už jsem myslel, že budu mít 100% ale poslední 4 otázky mě naprosto zničily :-).

Re:

Stejně jako mě. V posledních 4 otázek jsem nasekal 3 chyby, takže 80 pct.

jen 53% :( to jsem dopadla.

Re: Re:

otázkách :)

Re:

tak konecne jine cislo nez 2, romane? no, musel jsem to vzit za tebe :). 87%

vypadá to že průměr je spíš 73 místo 47% :-). V tom případě jsem taky průměrná :-)

tiez ziadna slava, 80 per.

Mohla bych mít prosím dotaz? Docela často používám „There's nothing to do about it“ ve smyslu „Nedá se s tím nic dělat.“ Je to tedy špatně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od amanita vložený před 13 lety

Mohla bych mít prosím dotaz? Docela často používám „There's nothing to do about it“ ve smyslu „Nedá se s tím nic dělat.“ Je to tedy špatně?

Re:

Zdá se, že ano. Otázku pozměním.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.