Help for English

"Soldier" by Ingrid Michaelson

Komentáře k článku: "Soldier" by Ingrid Michaelson

 

Zase pěkná písnička a 92 % ;)

Ingrid Michaelson je skvělá :)

konečně taky někdy 100%, ale musel jsem se snažit. :-)

100% – nejtezsi pro me bylo odposlechnout ten predposledni radek jak tam zpiva I took a faithful leap… to jsem tam proste neslysel ten leap.

Paráda

Že bychom kupovali zase další CD? :-D
Pokaždé, když vidím, jaké nám zde dáváte interprety, tak mě udivuje, jak jste sehnal souhlas k umístění. Kontaktujete autory, manažery, či to jde nějak přes organizaci OSA? Naskytne se občas nějaká dobrá duše, která po Vás nechce autorské poplatky? Promiňte, že se ptám, ale vždy nad tím žasnu, kolik si s tím asi musíte dát práce a představuji si, jak asi probíhá ta komunikace s autory a jestli mají zájem pomáhat takto studentům :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Meenya vložený před 13 lety

Paráda

Že bychom kupovali zase další CD? :-D
Pokaždé, když vidím, jaké nám zde dáváte interprety, tak mě udivuje, jak jste sehnal souhlas k umístění. Kontaktujete autory, manažery, či to jde nějak přes organizaci OSA? Naskytne se občas nějaká dobrá duše, která po Vás nechce autorské poplatky? Promiňte, že se ptám, ale vždy nad tím žasnu, kolik si s tím asi musíte dát práce a představuji si, jak asi probíhá ta komunikace s autory a jestli mají zájem pomáhat takto studentům :-)

Re: Paráda

Komunikuji se samotnými autory, jejich manažery nebo nahrávacími společnostmi. Jedná se většinou o nezávislé interprety a nebo malé ‚domácí‘ nahrávací společnosti, a s těmi je většinou možná domluva.

Velké společnosti jako Warner Music apod. nepřipadají vůbec v úvahu, to by se nám finančně nevyplatilo…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Paráda

Komunikuji se samotnými autory, jejich manažery nebo nahrávacími společnostmi. Jedná se většinou o nezávislé interprety a nebo malé ‚domácí‘ nahrávací společnosti, a s těmi je většinou možná domluva.

Velké společnosti jako Warner Music apod. nepřipadají vůbec v úvahu, to by se nám finančně nevyplatilo…

Re: Re: Paráda

Děkuji za velmi rychlou odpověď.
To tedy klobouk dolů, že si s tím dáte tu práci a vykomunikujete to pro nás. Děkujem :-)
Chtěl jsem se ještě zeptat, kam chodíte na tyto zajímavé autory, ale nechám se překvapit, co bude příště :-)

Opravdu moc pěkný :-)

love this song!

Tak pro mne desne težké, nerozumela sem skoro nic, 67 procent (btw to byl just i prumer) a to bylo spíš, že sem šťastne tipovala…
Ale tak snad se to časem o rok, dva zlepší… opravdu dík za tyhle cvičení a hezké songy

da sa

dobree ale chyba tomu daco 8-)

asi u tří jsem si nebyla vůbec jistá, takže 100 mě hodně překvapila :-) jinak skvělá forma testíku!!! něco jiného, než na co jsme byli zvyklí :-)

beatiful song! aj ked len 83% ale pobavila som sa… a mate moj respekt za to, ze si davate taku obrovsku namahu s touto strankou…

:-)mám to na 50

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.