Help for English

Magická angličtina - ano/ne?

 

Nejsou novinky.cz přejmenovaný Hrom? Pamatujete někdo tenhle plátek ještě? :-)

:-D
Jo, HROM si pamatuju! Přesně takový zprávy se tam tehdy objevovaly!

Nj, ale klasické kóma co navozují lékaři při operacích je jedna věc… tohle je věc druhá :D Ale hezké by to bylo, proč ne :)

to seqwence: jo, bylo by to hezké. ránu palicí do hlavy a už nemusím platit tisíce jazykovce a po večerech se učit. zkoušet to ale nebudu :-)

ach jo, a já přijdu o práci. :-(

Na druhou stranu, kdyby se vědělo, jak a kam praštit, tak by to mohl být taky pěkný byznys, ne? :-D

že bych o tom udělal stránky?

jasně, Help For BUM. Ovšem jak by vypadaly srazy? :-)

srazy… asi doslovně. :-D Berany berany duc.

Má vůbec cenu jít studovat angličtinu na vysokou? :-)

Vše již tu bylo řečeno. Je to blbost. Vždyť to mluví počítač!! Plechová huba, nikoliv člověk.
Klasické text-to-speach. Lituji těch co za to dají ty tisíce. A co psychowalkman? Zkoušel to někdo? Já ano.

Neni to blbost, nikde jsem necetla ze kdyz to budete pouzivat ze se naucite mluvit anglicky za 2 tydny. Postupne se naucite rozumet a mluvit maximalne za 4–5 mesicu. A naucite se to kdyz budete mit u toho avs pristroj kterej vam pomaha se sestredit na uceni

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anh2511 vložený před 8 lety

Neni to blbost, nikde jsem necetla ze kdyz to budete pouzivat ze se naucite mluvit anglicky za 2 tydny. Postupne se naucite rozumet a mluvit maximalne za 4–5 mesicu. A naucite se to kdyz budete mit u toho avs pristroj kterej vam pomaha se sestredit na uceni

Přístroj, který pomáhá soustředit? A to je co?

Když se na to podívám podle empirických dat, tak ve svém opravdu širokém okolí lidí, kteří se jazyk učí, či už fakt umí na nejvyšší úrovni, tak je mezi nimi přesně nula těch, kterým pomohla Magic English. A pár jich to zkoušelo.

Některé věci,prostě bez námahy a věnovaného času nejdou. Učení se jazykům je jednou z nich. Kdyby ty superrychlé metody fungovaly, nemuseli by se caparti na školách 10 let trápit učením jazyků. A ne, žádná kospirace na nevyužívání supernetod, aby si vláda udržela jazykově nevzdělané děti není pravdivá.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.