Help for English

Longman Dictionary of Contemporary English

Komentáře k článku: Longman Dictionary of Contemporary English

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Mám WIN7, LDOCE DVD na něm funguje úplně hladce, bez problémů.

Re: Re:

Aha, no tak prosím. To jsem vážně nevěděl. Předpokládal jsem, že to může být problém, protože je novější.
Ale pokud ti to funguje, tím líp… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re: Re:

Aha, no tak prosím. To jsem vážně nevěděl. Předpokládal jsem, že to může být problém, protože je novější.
Ale pokud ti to funguje, tím líp… :-)

Re: Re: Re:

Kompatibilita programů byla větší problém při přechodu s XP na Visty. Myslím, že by žádný normální software, který běží na Vistách, neměl mít s chodem na sedmičkách problém.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Kompatibilita programů byla větší problém při přechodu s XP na Visty. Myslím, že by žádný normální software, který běží na Vistách, neměl mít s chodem na sedmičkách problém.

Re: Re: Re: Re:

To je dobrý vědět, až budu přecházet na 7. Je totiž pravda, že já jsem přechod z XP na Visty u některých programů špatně snášel :-)

jj, už to funguje hladce i u mě :)

longman vocabulary trainer in mobile

Když si stáhnu LVT do mobilu, potřebuju dál pro používání internet v mobilu? díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Barča Slámová vložený před 14 lety

longman vocabulary trainer in mobile

Když si stáhnu LVT do mobilu, potřebuju dál pro používání internet v mobilu? díky

Re: longman vocabulary trainer in mobile

Ano

DVD

Je to můj první velký slovník a díky recenzi jsem opravdu trefil do černého.Děkuji.

Ovšem mám obecný problém ohledně všech elektronických slovníků. Nebot' mi ho nejde nainstalovat do netbooku. Zkusil jsem to přes vytvořený obraz ale přesto to chce aktivaci z DVD, tudíž přes optickou mechaniku.
Jen z nouze tu píšu jestli někdo tohle podobné řešil, zajímalo by mně jestli to obešel. Šance je asi mizivá.
Přesto je to podle mně velký problém do budoucna. Asi jediný způsob je koupě externí optické mechaniky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od godfather vložený před 13 lety

DVD

Je to můj první velký slovník a díky recenzi jsem opravdu trefil do černého.Děkuji.

Ovšem mám obecný problém ohledně všech elektronických slovníků. Nebot' mi ho nejde nainstalovat do netbooku. Zkusil jsem to přes vytvořený obraz ale přesto to chce aktivaci z DVD, tudíž přes optickou mechaniku.
Jen z nouze tu píšu jestli někdo tohle podobné řešil, zajímalo by mně jestli to obešel. Šance je asi mizivá.
Přesto je to podle mně velký problém do budoucna. Asi jediný způsob je koupě externí optické mechaniky.

Re: DVD

Já mám externí mechaniku, ale určitě napište na naše forum. Tyto komentáře pod článkem čte jen ten, kdo si četl tu recenzi. Když napíšete do našeho fóra, uvidí to mnohem více lidí a třeba někdo poradí :-)

Super

Moc moc děkuju za recenzi. Dlouho jsem váhala mezi Oxfordem a Longmanem a nakonec jsem hlavně na základě této recenze zvolila Longman. A už po chvilce listování slovníkem a prozkoumání DVD je mi jasné, že investice za to určitě stála :-D

výslovnost

Zdravim,
jak má každý příklad svou zvukovou stopu, tak je ta náhravka jen britská :-( nebo i americká :-) ?

děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od BornNaked vložený před 13 lety

výslovnost

Zdravim,
jak má každý příklad svou zvukovou stopu, tak je ta náhravka jen britská :-( nebo i americká :-) ?

děkuji

Re: výslovnost

Je to různorodý mix, ale myslím, že převažuje BrE.

Slovník je super, akorát mě zajímá, jestli i po vás chce vložit DVD, pokud chcete přehrát příkladové věty? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AJLeArNeR vložený před 13 lety

Slovník je super, akorát mě zajímá, jestli i po vás chce vložit DVD, pokud chcete přehrát příkladové věty? Díky

Re:

Musíte si při instalaci zvolit kompletní instalaci, jinak se nenainstalují audio k příkladovým vě­tám.

Hezký den, měla bych prosbu na uživatele tohoto slovníku v elektronické verzi. Existuje tady nějaká možnost, jak si ukládat někam svoje slovíčka? Udělat si například i nějaký vlastní list do trenéra ve slovníku? děkuji moc za tip

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.