Help for English

Futurama (a jiné okruhy slovní zásoby)

INTERMEDIATE Vydáno dne 25.02.2010

Okruhy slovní zásoby z animovaného seriálu Futurama.Futurama

(a jiné okruhy slovní zásoby)

Pro příznivce kreslených postaviček ze seriálu Futurama tu máme možnost učit se nová slovíčka se svým oblíbeným pořadem. V rubrice Okruhy slovní zásoby totiž naleznete celkem 13 okruhů vytvořených podle třinácti epizod první řady tohoto seriálu. Každý okruh má přesně třicet slovíček.

Všechny tyto okruhy jsou určeny středně pokročilým studentům, kteří se chtějí naučit méně známá slovíčka. Po nastudování každého okruhu doporučuji podívat se na příslušnou epizodu (pokud možno v angličtině s anglickými titulky). Nová slovíčka totiž tak uvidíte v kontextu a daleko lépe si je budete pamatovat.

Nezapomínejte, že na našich stránkách naleznete přes 1000 okruhů slovní zásoby. Všechny okruhy se můžete učit buď přímo tady u nás pomocí online zkoušení slovíček a nebo si je stáhnout do programu Word Manager (více informací zde).

Nové okruhy slovní zásoby se obvykle nezobrazují na hlavní stránce, doporučuji tedy kontrolovat rubriku Okruhy slovní zásoby, kde se nové okruhy zobrazují ve výpisu vždy nahoře.

 Pokračovat můžete zde:

PRE-INTERMEDIATE

Dagon (vocabulary)

Slovíčka ze zjednodušené povídky Dagon.

PRE-INTERMEDIATE

Slovíčka z písní (a jiné okruhy slovní zásoby)

Okruhy slovní zásoby z populárních písní.
ALL LEVELS

Slovní zásoba z učebnic

Na Help for English naleznete obrovské množství okruhů slovní zásoby vytvořených podle známých učebnic různých nakladatelství. K dispozici jsou nové lekce z učebnic MATRIX a NEW HEADWAY.
Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Futurama (a jiné okruhy slovní zásoby) 3 7663 Od Matyseczek poslední příspěvek
před 9 lety